Dejanski izdelek se lahko razlikuje od prikazanega na sliki.
*cena vključuje DDV
HUAWEI SUN2000-10K-LC0 je zanesljiv in visokozmogljiv enofazni solarni inverter, namenjen povezovanju fotonapetostnih sistemov do 10 kW z elektro omrežjem v stanovanjskih objektih. Z napredno MPPT tehnologijo dosega visoko izkoristek pretvorbe in omogoča maksimalno izrabo sončne energije. Inverter deluje s tihim naravnim hlajenjem (brez ventilatorja), kar zagotavlja nemoten in tiho delovanje. Vgrajene zaščitne funkcije — protivrtljanje omrežja, zaščita pred prenapetostjo, nadzor temperature — zagotavljajo varno in stabilno delovanje skozi celotno življenjsko dobo. Primeren je za družinske hiše, večstanovanjske objekte ali manjše poslovne sisteme, ki zahtevajo zanesljivo in učinkovito omrežno vezan PV rešitev. Ključne lastnosti Enofazni omrežno vezan inverter Nazivna moč: 10 kW Napredna MPPT optimizacija Naravno hlajenje (brez ventilatorja) Vgrajene zaščitne funkcije Enostavna montaža in monitoring Kompaktna in lahka zasnova Primerno za stanovanjske PV sisteme
| Dimenzije | 425 x 376,5 x 150 mm |
|---|---|
| Teža | 15 kg |
| Garancija [let] | 10 |
| Certifikat |
IEC62109-1, IEC62109-2, EN 61000-6 series , EN 62920 EMC, EN 55011 EMC, ETSI EN 301-489-1 EMC, ETSI EN 301 489-17 EMC, EN 61000 3-11, EN 61000 3-12, IEC61000 2-2, ABNT16149/16150:2013, NRS 097-2-1, PEA, MEA |
| Največja učinkovitost | 98.1 % |
| Nazivna vhodna moč (enosmerna) | 15 W |
| AC nazivna moč | 10 kVA |
| Največja izhodna moč (izmenična) | 10 kVA |
| Največja moč generatorja (DC) | 15 kWp |
| Največja vhodna napetost (DC) | 600 V |
| Največja vhodna napetost (MPP) | 560 V |
| Najmanjša vhodna napetost (MPP) | 40 V |
| Največji vhodni tok | 16 A |
| Število MPP sledilnikov | 3 |
| Število nizovnih vhodov | 3 |
| Evropska učinkovitost | 97.5 % |
| Stopnja zaščite (IP) | IP66 |
| Primerno za namestitev na prostem | Da |
| Zaščita pred prenapetostjo | Type II |
| Faze | 1 |