Dejanski izdelek se lahko razlikuje od prikazanega na sliki.
*cena vključuje DDV
HUAWEI SUN2000-8K-LC0 je visokozmogljiv enofazni PV inverter, namenjen povezovanju sončne elektrarne z omrežjem v domačem okolju. Z nazivno močjo 8 kW zagotavlja odlično pretvorbo energije in zanesljivo delovanje. Z napredno MPPT tehnologijo inverter učinkovito izkoristi energijo solarnih modulov, medtem ko naravno hlajenje brez ventilatorja omogoča tih in nemoten obrat. Vgrajene zaščite (protivrtljanje omrežja, prenapetostna zaščita, nadzor temperature) skrbijo za varno in stabilno delovanje vašega sistema. Idealna izbira za lastnike stanovanjskih objektov, ki želijo kakovosten, učinkovit in enostaven PV inverter. Ključne lastnosti Enofazni omrežno vezan inverter Nazivna moč: 8 kW Visoka učinkovitost z MPPT optimizacijo Naravno hlajenje (brez ventilatorja) Vgrajene zaščitne funkcije Enostavna montaža in upravljanje Kompaktna in lahka zasnova Primerno za stanovanjske PV sisteme
| Dimenzije | 425 x 376,5 x 150 mm |
|---|---|
| Teža | 14.5 kg |
| Garancija [let] | 10 |
| Certifikat |
IEC62109-1, IEC62109-2, EN 61000-6 series , EN 62920 EMC, EN 55011 EMC, ETSI EN 301-489-1 EMC, ETSI EN 301 489-17 EMC, EN 61000 3-11, EN 61000 3-12, IEC61000 2-2, ABNT16149/16150:2013, NRS 097-2-1, PEA, MEA |
| Največja učinkovitost | 98.1 % |
| Nazivna vhodna moč (enosmerna) | 12 W |
| AC nazivna moč | 8.8 kVA |
| Največja izhodna moč (izmenična) | 8.8 kVA |
| Največja moč generatorja (DC) | 12 kWp |
| Največja vhodna napetost (DC) | 600 V |
| Največja vhodna napetost (MPP) | 560 V |
| Najmanjša vhodna napetost (MPP) | 40 V |
| Največji vhodni tok | 16 A |
| Število MPP sledilnikov | 3 |
| Število nizovnih vhodov | 3 |
| Evropska učinkovitost | 97.5 % |
| Stopnja zaščite (IP) | IP66 |
| Primerno za namestitev na prostem | Da |
| Zaščita pred prenapetostjo | Type II |
| Faze | 1 |