Dejanski izdelek se lahko razlikuje od prikazanega na sliki.
*cena vključuje DDV
K2 SingleRail 36 Light 4,80 m je trpežen in lahki montažni profil, zasnovan za K2 SingleRail fotonapetostne sisteme. Zagotavlja stabilno in zanesljivo osnovo za solarne module, optimalno poravnavo in porazdelitev obremenitev. Izdelan je iz kakovostnega, koroziji odpornega aluminija, ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo v zunanjih pogojih. Popolnoma združljiv s komponentami K2 SingleRail in omogoča hitro ter enostavno montažo na različnih vrstah streh, kar pripomore k učinkoviti sestavi PV sistema.
| Dolžina | 4800 mm |
|---|---|
| Širina | 39 mm |
| Višina | 36 mm |
| Teža | 3.204 kg |
| Garancija [let] | 25 |
| Tarifna številka | 76042990 |
| Poreklo | Nemčija |
| Tip Izvedbe Strehe | Ravna streha, Poševna streha |
| Združljivost z montažnim sistemom | K2 MultiAngle System, K2 SingleRail System |
| Barva | Aluminij |