Dejanski izdelek se lahko razlikuje od prikazanega na sliki.
*cena vključuje DDV
Huawei DTSU666-HW/YDS60-80 je napreden digitalni trofazni merilnik električne energije, zasnovan za visoko natančno merjenje napetosti, toka, moči in energije v fotonapetostnih (PV) sistemih. V celoti je združljiv s Huawei SUN2000 inverterji, kjer omogoča realnočasovno spremljanje proizvodnje, porabe, uvoza in izvoza energije. S svojo kompaktno velikostjo, modbus komunikacijo (RS485) in enostavno DIN montažo, je popolna izbira za pametno upravljanje samooskrbe in funkcijo dinamičnega omejevanja izvoza energije v omrežje.
| Dimenzije | 100 × 72 × 80 mm |
|---|---|
| Dolžina | 72 mm |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 80 mm |
| Teža | 0.5 kg |
| Garancija [let] | 2 |
| Embalaža | karton |
| Poreklo | Kitajska |