Dejanski izdelek se lahko razlikuje od prikazanega na sliki.
*cena vključuje DDV
Huawei SUN2000-450W-P2 je napreden pametni optimizator za fotovoltaične sisteme, ki omogoča optimizacijo delovanja vsakega posameznega modula. S tehnologijo MPPT na ravni modula zmanjšuje izgube zaradi senčenja, neujemanja panelov, umazanije ali staranja. Podpira solarne module do 450W ter izboljšuje skupni izkoristek in proizvodnjo električne energije. V kombinaciji s kompatibilnimi Huawei razsmerniki omogoča spremljanje delovanja vsakega modula v realnem času, kar poenostavi diagnostiko in vzdrževanje. Vgrajene napredne varnostne funkcije, kot je hitro izklapljanje (rapid shutdown), zagotavljajo dodatno varnost pri obratovanju in servisiranju sistema. Ključne lastnosti MPPT optimizacija na ravni modula Podpora za module do 450W Večji izkoristek in proizvodnja energije Zmanjšanje izgub zaradi senčenja in neujemanja Spremljanje modulov v realnem času Funkcija hitrega izklopa (rapid shutdown) Enostavna montaža Primerno za stanovanjske in poslovne sončne elektrarne
| Dimenzije | 75 x 140 x 28 mm |
|---|---|
| Teža | 0.6 kg |
| Garancija [let] | 10 |
| Certifikat | IEC62109-1 (class II safety), VDE-AR-E 2100-712:2018-12 |
| Največja učinkovitost | 0.995 % |
| Največja vhodna napetost (DC) | 80 V |
| Največja vhodna napetost (MPP) | 80 V |
| Najmanjša vhodna napetost (MPP) | 10 V |
| Največji vhodni tok | 14.5 A |
| Evropska učinkovitost | 0.99 % |
| Stopnja zaščite (IP) | IP68 |
| Primerno za namestitev na prostem | Da |