Dejanski izdelek se lahko razlikuje od prikazanega na sliki.
*cena vključuje DDV
SolarCharge Mini Plus 22 kW je napredna polnilna postaja, zasnovana za hitro, varno in učinkovito polnjenje električnih vozil. Kljub izjemno kompaktni zasnovi ponuja visoko zmogljivost ter številne inteligentne funkcije, kot so dinamično uravnavanje moči, daljinsko upravljanje preko aplikacije ter napredni varnostni sistemi. Izdelana je iz kakovostnih in vremensko odpornih materialov, zato je primerna tako za notranjo kot zunanjo montažo. Odlična izbira za lastnike električnih vozil, ki potrebujejo zanesljivo in moderno polnilno rešitev.
Upravljanje preko mobilne aplikacije (Bluetooth, Wi-Fi, 4G)
RFID kartica (z merjenjem porabe električne energije)
Podpora protokolu OCPP 1.6J
Enostavno dinamično uravnavanje obremenitve - DLM (prek CT tokovnih klešč in števca električne energije - oboje priloženo)
Funkcija polnjenja z viški sončne energije
Lokalni seznam dovoljenih uporabnikov (RFID identifikacija tudi brez internetne povezave)
Celovita zaščita
Strošek polnilnice z osnovno montažo (priklop na predpripravljeno inštalacijo) brez subvencije - 1.199,99 EUR (DDV vključen).
Povpraševanje za montažo lahko oddate tukaj.
Polnilnica ustreza zahtevam za pridobitev subvencije. Informacije o aktualnih razpisih in subvencijah za nakup električnih polnilnih postaj so na voljo na spletni strani Borzen.
| Dimenzije | 228,5x228,5x100 mm |
|---|---|
| Dolžina | 100 mm |
| Širina | 228.5 mm |
| Višina | 228.5 mm |
| Teža | 5.4 kg |
| Garancija [let] | 2 |
| Certifikat | EN IEC (61851-21-2:2021; 61000-6-1:2019; 61000-6-2:2019; 61000-6-3:2021; 61851-1:2019; 61000-6-4:2019; 62311:2020) ETSI EN (300 328 V2.2.2:2019; 300 3300 V2.1.1:2017; 301 489-1 V2.2.3:2019; 301 489-3 V2.1.1:2019; 301 489-17 V3.2.4:2020) IEC 61851-1:2017 |
| Stopnja zaščite (IP) | IP65 |
| Moč polnjenja na posameznem konektorju | 22 kW |
| Tok | 32 A |
| Dolžina kabla | 6 m |
| Število faz | 3 |
| Število polnilnih točk | 1 |
| Vrsta kabla | Type 2 |
| Komunikacija | Wifi |
| IK razred | IK10 |
| Vrsta polnilnega toka | AC - izmenični tok |
| Polnjenje s presežki sončne elektrarne | Da |
| Dinamično upravljanje obremenitve (DLM) | Da |
| Vrsta polnilnega priključka | Type 2 |
| Nadzor dostopa | APP |
| MID meter | NE |
| Primerno za namestitev na prostem | Da |
| Embalaža | karton |
| Poreklo | Kitajska |