Dejanski izdelek se lahko razlikuje od prikazanega na sliki.
*cena vključuje DDV
Huawei DTSU666-H 250A je napreden pametni trofazni merilnik električne energije, namenjen natančnemu merjenju porabe, proizvodnje, napetosti, toka in moči v sistemih s fotonapetostnimi pretvorniki. Merilnik je združljiv s serijo inverterjev Huawei SUN2000 in omogoča realnočasovno spremljanje vseh ključnih električnih parametrov. S pomočjo komunikacijskega vmesnika RS485 (Modbus) in kompaktne DIN montaže je enostaven za vgradnjo v razdelilne omarice. Podpira tok do 250 A, kar ga naredi idealnega za rezidenčne in manjše poslovne PV sisteme, vključno s funkcijami dinamičnega omejevanja izvoza in optimizacije samooskrbe.
| Dimenzije | 100 × 72 × 65,5 mm |
|---|---|
| Dolžina | 72 mm |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 65.5 mm |
| Teža | 1.5 kg |
| Garancija [let] | 2 |
| Embalaža | karton |
| Poreklo | Kitajska |