Dejanski izdelek se lahko razlikuje od prikazanega na sliki.
*cena vključuje DDV
Kontrolna enota Sunwoda SunESS-H Control Box s priloženim podstavkom je zasnovana kot osrednji krmilni in komunikacijski modul za visokovoltne sisteme serije SunESS-H. Skrbi za varno delovanje, sinhronizacijo, nadzor napetosti, temperaturo modulov ter upravljanje polnjenja in praznjenja. Naprava je nujen sestavni del vsakega stolpa SunESS-H in vključuje vse potrebne priključne elemente.
| Dimenzije | 500 x 250 x 150 mm |
|---|---|
| Dolžina | 500 mm |
| Širina | 250 mm |
| Višina | 150 mm |
| Teža | 8 kg |
| Garancija [let] | 12 |
| Stopnja zaščite (IP) | IP65 |
| Temperatura okolice | -20 to +55 °C |